Helyettesítő monitor TV tápegység 19V 3,42A 65W LG E1942C-BN ADS-40FSG-19
19V 3,42/65W tápegység fekete 6.6mm x 4.4mm HKY/KFD
HKY 19 V 65 W tápegység töltőkábel LG E1942C-BN monitorhoz ADS-40FSG-19 Samsung BN44-hez -01014A A5919_RDY U32J590 U32J590UQ U32UR590C UN32M4500 Samsung HW-Q800T/X U Soundbar készülékhez