KungLong WP22-12NE riasztó Akkumulátor 12V 22Ah AGM
12V 22000mAh/264Wh Pb 181mm x 167mm x 76mm KungLong
KungLong WP22-12NE kompakt, karbantartásmentes AGM ólomakkumulátor riasztórendszerekhez és UPS-hez.
- Névleges feszültség: 12V
- Névleges kapacitás: 22Ah (22000mAh)
- Energia: 264Wh
- Méretek: 181x167x76mm
- Tömeg: 6700g
- Csatlakozás: M6 belső menet
- Max. töltőáram: 6,6A
- Üzemi hőmérséklet: -15°C...+40°C
- Önentladás: kb. 3%/hónap (20°C)