Helyettesítő Akkumulátor Braun UR18500Y 3,6V 1300mAh 4,8Wh Li-Ion
3.6V 1300mAh/4.7Wh Li-Ion 49.3mm x 18.5mm AccuCell
- Feszültség: 3,6V
- Kapacitás: 1300mAh (4,8Wh)
- Méretek: kb. 49,3x18,5mm (53,4mm tüskékkel)