Helyettesítő Akkumulátor BLACK & DECKER A1118L A1518L LB018-OPE 2,0Ah szerszámgép ( Akkumulátor)
18V 2000mAh/36Wh Li-Ion 123.1mm x 79.15mm x 57mm AccuCell
- Típus: Li-Ion
- Feszültség: 18,0V
- Kapacitás: 2000mAh (36Wh)
- Védelem: beépített elektronika túltöltés és túlmelegedés ellen, rövidzárlat-védelem
- Tölthető a meglévő Black & Decker töltővel
- Méretek: 123,1x79,15x57mm