18V 3000mAh/54Wh NiMH 133mm x 88mm x 113mm AccuCell
- Kémiai típus: NiMH
- Névleges feszültség: 18,0V
- Kapacitás: 3000mAh
- Teljesítménykapacitás: 54,0Wh
- Méretek: 133x88x113mm