Helyettesítő Akkumulátor Fein B18A.165.01 92604173020 92604165020 92604171020 18V 3Ah szerszámgép Li-Ion
18V 4000mAh/72Wh Li-Ion 122mm x 76mm x 70mm AccuCell
Helyettesítő 18V Li-Ion akkumulátor 3000mAh a Fein B18A sorozathoz. Nem eredeti Fein akkumulátor, formailag és műszakilag illeszkedik a megadott cikkszámokhoz.
- Kompatibilis cikkszámok: B18A.165.01, 92604173020, 92604165020, 92604171020
- Beépített védelem túlterhelés és túlmelegedés ellen
- Rövidzárlat elleni védelem
- Tölthető a meglévő töltővel
- Műszaki adatok: Li-Ion, 18V, 3000mAh, 54Wh, 712g, kb.122x76x70mm