Gyors töltő Panasonic DMW-BLC12 fényképezőgép Akkumulátorhoz 100-240V 12V autóadapter helyettesítő Akkumulátor
12V 1200mAh Li-Ion 106.5mm x 69mm x 37mm AccuCell
- Nem eredeti Panasonic töltő, kompatibilis DMW-BLC12 akkukkal
- 100-240V hálózati adapter és 12V autóadapter mellékelve
- Cserélhető töltőtalp és 2 töltésállapot jelző LED
- Töltési idők: 650mAh 60-90min, 1200mAh 90-120min, 1800mAh 120-180min
- Méretek: kb. 106.5x69x37mm
- Tartozékok: töltő, adapter az akkumulátorhoz, 100-240V hálózati adapter, 12V autóadapter, használati útmutató