Helyettesítő Akkumulátor rádió adó-vevő Motorola 4002A 53615 FRS-4002A FV500 HKNN4002A 3,6V 1500mAh NiMH
3.6V 1500mAh/5.4Wh NiMH 50.3mm x 42.5mm x 14.3mm AccuCell
Megbízható helyettesítő NiMH akkumulátor Motorola rádió adó-vevők számára, 3,6V 1500mAh kapacitással, hosszú üzemidőre tervezve.
- Megbízható működés rádióüzemben
- Nagy kapacitás a hosszú üzemidőért
- Közvetlen csere az eredeti akkumulátor helyére
- Gyors és egyszerű akkucsere, az eredeti forma garantált
- Kémiai rendszer: Nikkel-metál-hidrid (NiMH)
- Feszültség: 3,6V
- Kapacitás: 1500mAh
- Energia: 5,40Wh
- Tömeg: 75g
Kompatibilis:
- Motorola 4002A, 53615, FRS-4002A, FV500, HKNN4002A