Akkucella csere Makita BTD120SA szerszám Akkumulátor 12V 2500mAh NiMH
Várható szállítási idő: kb. 1-6 hét (Érdeklődjön!).
12V 2500mAh/30Wh NiMH 92mm x 75mm x 59mm AccuCell
Csere akkucella Makita BTD120SA szerszámokhoz, friss 12,0V 2500mAh NiMH akkumulátor a teljesítmény visszaállításához és gyors, egyszerű cseréhez.
- Terméktípus: szerszám akku
- Kémiai rendszer: nikkel-fémhidrid (NiMH)
- Feszültség: 12,0V
- Kapacitás: 2500mAh
- Energia: 30,00Wh
- Tömeg: 420g
- Kompatibilitás: Makita BTW121, Makita BTW120SA, Makita BTW120, Makita BTD120SA, Makita BTD120
- Tartalom: 1x szerszám akku nikkel-fémhidrid (NiMH), 12,0V, 2500mAh