Akkucella csere Makita BTD120SAE Akkumulátor 12V 2500mAh NiMH
Várható szállítási idő: kb. 1-6 hét (Érdeklődjön!).
12V 2500mAh/30Wh NiMH 92mm x 75mm x 59mm AccuCell
Cseréhez alkalmas NiMH akkucella 12V 2500mAh kapacitással, kompakt méretben és 420g tömeggel, Makita szerszámokhoz.
- Kémiai rendszer: Nikkel-metál-hidrid (NiMH)
- Feszültség: 12V
- Kapacitás: 2500mAh
- Méretek: 92x75x59mm