Akkucella csere szerszámakku 24V 2000mAh Mannesmann 17996 Ferm KCDB-2400 90699193 Ferm 818944 NiMH
Várható szállítási idő: kb. 1-6 hét (Érdeklődjön!).
24V 2000mAh/48.0Wh NiMH 150mm x 102mm x 98mm AccuCell
Akkucella csere szerszámakku NiMH 24V 2000mAh a megadott modellek cseréjéhez.
- Kémiai rendszer: nikkel-metál-hidrid (NiMH)
- Feszültség: 24V
- Kapacitás: 2000mAh
- Méretek: 150x102x98mm (LxBxH)