Helyettesítő Akkumulátor Sennheiser Momentum In-Ear BA170 AHB471233PST 3.7V 120mAh fejhallgató Li-Polymer
3.7V 120mAh Li-Polymer 32.5mm x 12.3mm x 4.2mm x 3mm AccuCell
Új, eredeti csomagolású, nem eredeti termék. Kiváló minőségű tartozék a Sennheiser fülhallgatókhoz.
- Technológia: Li-Polymer
- Feszültség: 3.7V
- Kapacitás: 120mAh/0.44Wh
- Cella: 1
- Szín: ezüst
- Méretek: 32,5x12,3x4,2mm