Helyettesítő Akkumulátor Motorola HKNN4002A TalkAbout FV500 T9500 3,6V 700mAh rádió adó-vevő 1db/csomag
Várható szállítási idő: kb. 1-6 hét (Érdeklődjön!).
3.7V 700mAh/2.6Wh NiMH AccuCell
Helyettesítő akkumulátor Motorola rádió adó-vevőkhöz, kompatibilis a megadott TalkAbout modellekkel.
- Feszültség: 3,6V
- Kapacitás: 700mAh
- Helyettesíti az eredeti akkukat: 4002A, 53615, FRS-4002A, FV500, HKNN4002A, HKNN4002B, HKNW4002A, KEBT071B, KEBT-071-B