Helyettesítő Akkumulátor Motorola HKNN4002A TalkAbout FV500 T9500 3,6V 1650mAh rádió adó-vevő NiMH
Várható szállítási idő: kb. 1-6 hét (Érdeklődjön!).
3.7V 1650mAh/6Wh NiMH 50.5mm x 43.2mm x 14.9mm AccuCell
Ez a helyettesítő NiMH akkumulátor Motorola TalkAbout rádió adó-vevőkhöz készült, 3,6V 1650mAh teljesítménnyel.
- Feszültség: 3,6V
- Kapacitás: 1650mAh
- Kémiai típus: NiMH
- Méretek: kb. 50,5 x 43,2 x 14,9mm
- Formátum: AA akkupakk
- Helyettesíti az eredeti típusokat: HKNN4002A, 4002A, 53615, FRS-4002A, FV500, HKNN4002B, HKNW4002A, KEBT071B, KEBT-071-B