Helyettesítő Akkumulátor SBY-AGM-12-12 12V 12Ah AGM ólom 151x98x95mm T2 Faston250 6,3mm
12V 12AH SLA 151mm x 98mm x 95mm battery-direct
Zárt, karbantartásmentes AGM ólomakkumulátor SBY-AGM-12-12 12V 12Ah, elsősorban standby és vészhelyzeti tápláláshoz
- Feszültség: 12V
- Kapacitás: 12Ah
- Típus: Zárt ólomakkumulátor, AGM, karbantartásmentes, szivárgásmentes
- Terminál: T2 Faston 250, 6,3mm
- Max töltőáram: 3,6A
- Méretek: 151x98x95mm (magasság terminállal 101mm)
- Tömeg: 3,45kg
- Anyag: ABS tokozás megfelel UL 94-HB normának
- Üzemi hőmérséklet: -30°C és +50°C, javasolt +10°C és +30°C
- Garancia: 1 év
- Élettartam (naptári): 6-9 év EUROBAT szerint standby-működés 20°C-on
- Ciklusélettartam: akár 450 ciklus 50% merülésnél