Helyettesítő Akkumulátor SBY-AGM-12-5 12V 5Ah AGM ólom-sav 90x70x101mm T2 Faston 250 (6,3mm)
12V 5AH SLA 90mm x 70mm x 101mm battery-direct
Zárt, karbantartásmentes ólom-sav akkumulátor (AGM) SBY-AGM-12-5 modell, 12V 5Ah kapacitással, T2 Faston 250 terminállal. Ideális vészüzemi és általános célú alkalmazásokhoz, UPS-ekhez és kommunikációs rendszerekhez.
- Gyártói cikkszám: SBY-AGM-12-5
- Típus: Sealed Lead Acid (AGM), karbantartásmentes, szivárgásmentes
- Kémiai típus: ólom-sav (AGM)
- Névleges feszültség: 12V
- Kapacitás: 5Ah
- Max töltőáram: 1,5A
- Terminál: T2 Faston 250 (6,3mm)
- Méretek: 90x70x101mm (HxSzxM)
- Magasság terminállal: 107mm
- Tömeg: 1,50kg
- Anyag: ABS tok, UL 94-HB szabvány szerint
- Üzemi hőmérséklet: -30°C..+50°C, ajánlott +10°C..+30°C
- Élettartam (naptári, standby): általános felhasználás 6-9 év (EUROBAT, standby 20°C)
- Ciklusélettartam: akár 450 ciklus (50% kisütési mélységnél)