Helyettesítő Akkumulátor SBY-AGM-12-7.2 12V 7,2Ah AGM ólom 151x65x94mm T2 Faston250 6,3mm
12V 7,2AH SLA 151mm x 65mm x 94mm battery-direct
Zárt ólom-savas (AGM) akkumulátor, SBY-sorozat, standby típus, 12V 7,2Ah kapacitással.
- Modellszám: SBY-AGM-12-7.2
- Gyártó: battery-direct
- Kémiai típus: ólom-savas (AGM), karbantartásmentes, szivárgásmentes
- Névleges feszültség és kapacitás: 12V 7,2Ah
- Max töltőáram: 2,1A
- Kapcsok: T2 Faston 250 (6,3mm)
- Méretek: 151x65x94mm (magasság kapoccsal: 100mm)
- Tömeg: 2,20kg
- Burkolat: ABS az UL 94-HB szabványnak megfelelő
- Üzemhőmérséklet: -30°C és +50°C, ajánlott +10°C és +30°C
- Élettartam (standby 20°C): általános cél 6-9 év EUROBAT szerint
- Ciklusélettartam: akár 450 ciklus 50% kisütésnél