Helyettesítő Akkumulátor SBYH-AGM-12-20 12V 20Ah AGM ólom 181x77x167mm Terminál B1
12V 20AH SLA 181mm x 77mm x 167mm battery-direct
Zárt ólom-savas (AGM) 12V 20Ah akkumulátor SBYH-AGM-12-20, karbantartásmentes, szivárgásmentes kialakítás.
- Típus: Sealed Lead Acid (AGM)
- Feszültség: 12V
- Kapacitás: 20Ah
- Max töltőáram: 6A
- Méretek: 181x77x167mm (LxWxH), magasság terminállal 167mm
- Súly: 5,51kg
- Terminál: B1 (M5 csavar és anya)
- Anyag: ABS ház, UL94-HB
- Üzemi hőmérséklet: -30°C - +50°C, ajánlott +10°C - +30°C
- Töltőképes: Igen
- Garancia: 1 év
- Ciklusélettartam: akár 450 ciklus 50% kisütésnél
- Naptári élettartam: 6 - 9 év (standby, 20°C)