Helyettesítő Akkumulátor SBYH-AGM-12-9 12V 9Ah AGM ólom 151x65x94mm T2 Faston250 6,3mm
12V 9AH SLA 151mm x 65mm x 94mm battery-direct
Helyettesítő zártrendszerű AGM ólom akkumulátor SBYH-AGM-12-9 12V 9Ah, karbantartásmentes és szivárgásmentes kivitel, SBYH sorozat (standby, nagyáramú).
- Gyártói cikkszám: SBYH-AGM-12-9
- Névleges feszültség: 12V
- Kapacitás: 9Ah
- Kémiai típus: zártrendszerű AGM ólom
- Méretek (LxWxH): 151x65x94mm
- Magasság kapoccsal: 100mm
- Tömeg: 2,35kg
- Kivezetés: T2 Faston 250 (6,3mm)
- Max. töltőáram: 2,1A
- Tok anyaga: ABS az UL94-HB szerint
- Működési hőmérséklet: -30°C és +50°C, ajánlott +10°C és +30°C
- Garancia: 1 év
- Naptári élettartam: 6-9 év (EUROBAT, standby 20°C)
- Ciklusélettartam: akár 450 ciklus (50% kisütés) Kompatibilis: