Keeppower IMR18350 3,6V 1200mAh Akkumulátor Li-Ion
3.7V 1200mAh/4.4Wh Li-Ion 18mm x 35mm Keeppower
Magas minőségű Keeppower IMR18350 Li-Ion akkumulátor, 18350 méret, 1200mAh kapacitással és 10A folyamatos (15A pulzus) kisütési képességgel, ipari, modell és LED alkalmazásokhoz.
- Méret: 18350
- Kapacitás: 1200mAh (min.1100mAh)
- Névleges feszültség: 3,6V - 3,7V
- Töltési feszültség: 4,2V +/-0,05V
- Kisütési feszültség vége: 2,5V
- Pluszpol: lapos (Flat Top)
- Maximális folyamatos kisütés: 10A
- Pulzus kisütés: 15A
- PCB (védelmi áramkör): nincs
- Kémia: LiMnCo (kevert kémia)
- Töltési eljárás: CC-CV
- Átmérő: 18,30mm +/-0,15mm
- Magasság: 35mm +/-0,2mm
- Tömeg: 27g +/-1g
- Normál töltőáram: 500mAh (kb.4h)
- Maximális töltőáram: 1000mAh (kb.3h)
- Üzemi hőmérséklet töltéskor: 0°C - 45°C
- Üzemi hőmérséklet kisütéskor: -20°C - 60°C