Panasonic gyorstöltő DMW-BLC12 DMC-GH2 fényképezőgép 100-240V 12V autóadapter
12V 1200mAh Li-Ion 106.5mm x 69mm x 37mm AccuCell
Kompatibilis gyorstöltő Panasonic LUMIX akkumulátorokhoz, kompakt mini házban, nem eredeti Panasonic termék. Ideális utazáshoz, tartozék 100-240V hálózati adapter és 12V autóadapter, cserélhető töltőtalppal és dupla töltésjelzővel.
- Extra kis és kompakt kialakítás, utazáshoz ideális
- 100-240V széles tartományú tápegység és 12V autóadapter tartozék
- Dupla töltésjelző jelzi a töltést és a töltés végét
- Cserélhető töltőtalp, további adapterek használhatók digitális fényképezőgépekhez
- Töltési idők: 650mAh 60-90 perc, 1200mAh 90-120 perc, 1800mAh 120-180 perc
- Méretek: kb.106.5x69x37mm
- Csomag tartalma: töltő, akkumulátoradapter, 100-240V hálózati adapter, 12V autóadapter, használati utasítás