Helyettesítő Akkumulátor BLACK & DECKER A1118L A1518L LB018-OPE 1,5Ah szerszámgép
18V 2000mAh/36Wh Li-Ion 123.1mm x 79.15mm x 57mm AccuCell
- Típus: Li-Ion Névleges feszültség: 18,0V Kapacitás: 1500mAh (27,0Wh)
- Méretek: kb. 123,1x79,15x57mm Tömeg: 410g