Helyettesítő Akkumulátor Metabo BHA36LTX 36V 2000mAh szerszámgép Li-Ion
36V 2000mAh/72.0Wh Li-Ion 119.60mm x 79.00mm x 66.508mm AccuCell
Nem eredeti, helyettesítő Li-Ion akkumulátor Metabo BHA36LTX típusokhoz, 36V 2000mAh kapacitással, beépített védelmi elektronikával és fekete kivitelben.
- Típus: Li-Ion
- Feszültség: 36V
- Kapacitás: 2000mAh (2,0Ah)
- Energia: 72Wh
- Méretek: ca. 119,60x79,00x66,508mm
- Súly: 698g
- Szín: fekete
- Tölthető az eredeti Metabo töltővel
- Ideális választás szerszámgép cseréhez és karbantartáshoz Kompatibilis:
- Metabo BHA36LTX, AHS 36V, AHS36V, BHA 36 LTX, BHA 36 LTX Compact, 6.25453, 6.00795.00, 6.00795.68, 6.02177.86