Akkucella csere Makita BTW120SA szerszám Akkumulátor 12V 2500mAh NiMH
Várható szállítási idő: kb. 1-6 hét (Érdeklődjön!).
12V 2500mAh/30Wh NiMH 92mm x 75mm x 59mm AccuCell
Szerszám akku NiMH 12V 2500mAh kialakítva professzionális építkezési és műhelyhasználatra. Robusztus cellatechnológia hosszú élettartamra és megbízható működésre folyamatos terhelés mellett. Beépítés szerszám nélkül, bepattanással töltéshez használja a gyártó által ajánlott töltőt.
- Terméktípus: szerszám akku
- Kémiai rendszer: NiMH
- Feszültség: 12V
- Kapacitás: 2500mAh
- Energia: 30,00Wh
- Tömeg: 420g
- Beépítés: szerszám nélküli, bepattanással
- Ajánlott használat: professzionális építkezés és műhely
- Csomag tartalma: 1x szerszám akku NiMH 12V 2500mAh