Akkucella csere Metabo BEAT7.2/2R+L 7,2V 1500mAh 1db/csomag NiMH
Várható szállítási idő: kb. 1-6 hét (Érdeklődjön!).
7.2V 1500mAh/10.8Wh NiMH 58mm x 77mm x 95mm AccuCell
- Professzionális, tartós kialakítás a mindennapi munkára
- Hosszú élettartamú cellák sok töltési ciklusra
- Megbízható működés tartós terhelés mellett
- Szerszám nélküli, bepattanó beépítés a gyors cseréhez
- Használjon a gyártó által javasolt töltőt
- Műszaki adatok: 7,2V, 1500mAh, 10,80Wh, NiMH