Akkucella csere Metabo BEAT7.2/2R+L 7,2V 3000mAh 6.31677.00 6.30069.00 NiMH
Várható szállítási idő: kb. 1-6 hét (Érdeklődjön!).
7.2V 3000mAh/21.6Wh NiMH 58mm x 77mm x 95mm AccuCell
Akkucella csere NiMH szerszámakku 7,2V 3000mAh, kompatibilis az alábbi Metabo modellekkel.
- Nikkel-metál-hidrid (NiMH)
- Feszültség: 7,2V
- Kapacitás: 3000mAh
- Méretek: 58x77x95mm (LxBxH)