Helyettesítő Akkumulátor DECT telefon GP T427 30AAAM3BMX Commodore CT300 3.6V 300mAh NiMH
3.6V 300mAh/1.8Wh NiMH 30mm x 30mm x 11mm AccuCell
- Rendszer: NiMH
- Feszültség: 3.6V
- Kapacitás: 300mAh
- Méretek: 30x30x11mm