Helyettesítő Akkumulátor Black & Decker Dustbuster Extreme DV1205EN 12V 3000mAh NiMH
12V 3000mAh/36Wh NiMH 95mm x 65mm x 42.5mm AccuCell
Utángyártott akkupakk önszereléshez Black & Decker Dustbuster kézi porszívóhoz. 12V 3000mAh NiMH akkupakk, 10x1,2V cellából forrfülekkel, ház nélkül szállítjuk, beépítéshez forrasztás szükséges. Méretek: kb. 95x65x42,5mm. Kérjük, ellenőrizze a cellaelrendezést, a csatlakozásokat és a feszültséget.
- Típus: NiMH akkupakk 12V 3000mAh
- Felépítés: 10x1,2V cella forrfülekkel
- Méretek: kb. 95x65x42,5mm