Helyettesítő Akkumulátor Nest Hello NC5100US megfigyelőrendszer 1ICP7/17/26 3,7V 280mAh 1,04Wh Li-Polymer
3.7V 280mAh/1.04Wh Li-Polymer ezüst 26mm x 17mm x 7mm AccuCell
- Feszültség: 3,7V
- Kapacitás: 280mAh
- Energia: 1,04Wh
- Kémia: Li-Polymer
- Méretek: kb. 26x17x7mm