Helyettesítő Akkumulátor laptop ACER Aspire V5-573 AP13B3K AP13B8K KT.00403.015 15V 3490mAh Li-ion
15V 3560mAh/53.4Wh LiPo 284mm x 88.2mm x 6.8mm AccuCell
Utángyártott Li-ion laptop akkumulátor ACER Aspire V5-573 sorozathoz 15V 3490mAh 53Wh, beépített csatlakozóval és védelmi elektronikával. Nem eredeti, pontosan illeszkedő kivitel.
- Friss gyártású utángyártott akkumulátor
- Illeszkedik az AP13B3K, AP13B8K, KT.00403.015, KT00403015 azonosítókhoz
- Méretek: 284,0x88,2x6,8mm