Helyettesítő Akkumulátor mobiltelefon Oukitel 1ICP4/58/73 3.8V 2000mAh 74x58x4mm Li-Ion
Várható szállítási idő: kb. 1-6 hét (Érdeklődjön!).
3.8V 2000mAh Li-Ion 74mm x 58mm x 4mm AccuCell
Helyettesítő Li-Ion akkumulátor mobiltelefonokhoz, 2000mAh kapacitás, 3.8V, méretek 74x58x4mm. Kompatibilis Oukitel C3 modellekkel. Nem eredeti termék, minőségi és kompatibilis tartozék.
- Kapacitás 2000mAh
- Feszültség 3.8V
- Méretek 74x58x4mm