Gyors töltő Panasonic CGA-S005 DMW-BCC12 fényképezőgép és videokamera Akkumulátormulátorokhoz 100-240V 12V
Várható szállítási idő: kb. 1-6 hét (Érdeklődjön!).
Li-Ion - Lithium-Ionen 106.50mm x 69.00mm x 37.00mm AccuCell
Gyors Li-Ion töltő Panasonic CGA-S005 és DMW-BCC12 akkumulátorokhoz, kompakt, utazáshoz és mobil használatra is alkalmas. Nem eredeti Panasonic töltő, 100-240V hálózati adapter és 12V autóadapter mellékelve.
- 2 töltésállapot jelző LED a töltés és a töltés vége jelzéséhez
- Cserélhető töltőlapka, további adapterek használhatók digitális fényképezőgéphez és videokamerához
- Töltési idők: 650mAh (2,4Wh): 60-90min, 1200mAh (4,2Wh): 90-120min, 1800mAh (6,4Wh): 120-180min
- Méretek: 106.50x69.00x37.00mm
- Tartozékok: töltő, akkumulátor adapter, 100-240V széles tartományú adapter, 12V autóadapter, használati útmutató