Helyettesítő Akkumulátor Garmin Nuvi 285/285W/285WT 3590LMT GPS és navigáció
3.7V 1250mAh/4.7Wh LiPo 60mm x 36.7mm x 5.7mm AccuCell
- Akkumulátor rendszer: Li-Polymer
- Feszültség: 3,7V
- Kapacitás: 1250mAh
- Energia: 4,6Wh
- Méretek: 60,0x36,7x5,7mm
- Tömeg: 24g
- Alkalmas GPS és navigációs készülékekhez
Kompatibilis:
- Garmin Nuvi 285
- Garmin Nuvi 285W