Helyettesítő laptop Akkumulátor Toshiba PA5108U-1BRS PA5109U-1BRS 10,8V 4400mAh Li-Ion
10.8V 4400mAh/47.6Wh Li-Ion 204.3mm x 51.5mm x 20.3mm AccuCell
Helyettesítő Li-Ion laptop akkumulátor Toshiba modellekhez, 10,8V 4400mAh (47,5Wh), teljesítménye összehasonlítható az eredeti akkué.
- Feszültség 10,8V
- Kapacitás 4400mAh
- Energia 47,5Wh
- Kémiai típus Li-Ion
- Méretek 204,3x51,5x20,3mm