Akkucella csere Bosch 3,6V 2000mAh 20081609203P68 20071609203P68 NiMH
Várható szállítási idő: kb. 1-6 hét (Érdeklődjön!).
3.6V 2000mAh NiMH 37mm x 40mm x 113mm AccuCell
Ez egy akkucella csere szolgáltatás Bosch 3,6V 2000mAh NiMH akkumulátorokhoz a csere elvégzéséhez kérjük, küldje el az eredeti akkut feladva.
- Szolgáltatás: akkucella csere (az eredeti ház szükséges)
- Feszültség: 3,6V
- Kapacitás: 2000mAh
- Energia: 7,2Wh
- Rendszer: NiMH
- Tömeg: 158g
- Méretek: 37mm x 40mm x 113mm