B.B. Battery BP20-12FR 12V 20Ah AGM tűzálló VdS ólom Akkumulátor
12V 20AH SLA 181mm x 76mm x 166mm B.B. Battery
B.B. Battery BP20-12FR zárt ólom-savas (AGM) akkumulátor 12V 20Ah, karbantartásmentes, csepegésmentes kivitel tűzálló ABS házzal (UL94-V0) és VdS-minősítéssel.
- Gyártó cikkszám: BP20-12FR
- Típus: zárt ólom-savas (AGM)
- Névleges feszültség: 12V
- Kapacitás: 20Ah
- Max töltőáram: 6A
- Kivezetés: I1 (Insert M5)
- Anyag: tűzálló ABS ház UL94-V0
- Üzemi hőmérséklet: -30°C - +50°C (ajánlott +10°C - +30°C)
- Élettartam (naptári): 10-12 év (EUROBAT, készenléti üzem 20°C)
- Élettartam (ciklus): akár 500 ciklus 50% kisütésnél
- Súly: 6,35kg
- Méretek: 181mm x 76mm x 166mm