Martin Kaiser PDU16-9C13R 1U rack tápelosztó 208/230V 9x IEC-320 C13 19
445mm x 44mm x 56mm Martin Kaiser
- Gyártó: Martin Kaiser
- Modell: PDU16-9C13R
- Feszültség: 208/230V
- Kimeneti csatlakozók: 9 x IEC-320 C13
- Bemeneti csatlakozás: 1 x IEC-320 C20
- Kábelhossz: 2m
- Anyag: alumínium profil, műanyag
- Méretek: 445mm x 44mm x 56mm (hosszúság x szélesség x magasság)
- Súly: 2,50kg
- Szállítás tartalma: tápelosztó, 1 x kábel IEC 16A aljzat - IEC 16A dugó, 4 x kábel IEC 10A aljzat - IEC 10A dugó, rack rögzítő készlet