Helyettesítő zártrendszerű AGM ólom akkumulátor SBYH-AGM-12-9 12V 9Ah, karbantartásmentes és szivárgásmentes kivitel, SBYH sorozat (standby, nagyáramú).
- Gyártói cikkszám: SBYH-AGM-12-9
- Névleges feszültség: 12V
- Kapacitás: 9Ah
- Kémiai típus: zártrendszerű AGM ólom
- Méretek (LxWxH): 151x65x94mm
- Magasság kapoccsal: 100mm
- Tömeg: 2,35kg
- Kivezetés: T2 Faston 250 (6,3mm)
- Max. töltőáram: 2,1A
- Tok anyaga: ABS az UL94-HB szerint
- Működési hőmérséklet: -30°C és +50°C, ajánlott +10°C és +30°C
- Garancia: 1 év
- Naptári élettartam: 6-9 év (EUROBAT, standby 20°C)
- Ciklusélettartam: akár 450 ciklus (50% kisütés) Kompatibilis:
B.B. Battery HR9-12 12V 9Ah AGM ólom akku19 690 Ft
B.B. Battery HRL9-12 12V 9Ah AGM ólom akku23 090 FtAkkuk.hu Magyarország egyik legnagyobb akkumulátor, elem, töltő és tartozék választékát kínáló webáruháza. Gyártókkal és beszállító partnereinkkel szorosan együttműködve, saját, német központi és partner raktárainkból szállítunk friss gyártású, kiváló ár-érték arányú termékeket, amelyeket nemcsak hazánkban, hanem más európai országokban is sikerrel alkalmaznak.